Delektując się napojem odświeżającym lub filiżanką kawy, zapominasz na chwilę o codziennych problemach. Warunkiem uzyskania najlepszego napoju, dzięki któremu ta mała przerwa będzie naprawdę relaksująca, jest użycie do jego przygotowania najwyższej jakości wody. Firma BRITA Professional oferuje obecnie nowe rozwiązanie zaprojektowane specjalnie dla regionów o miękkiej wodzie z dużą zawartością cząstek stałych — PURITY Fresh C50.

Najwyższa jakość i świeżość

Doskonały smak, idealna świeżość i najlepsza jakość wody to korzyści płynące z używania nowego systemu PURITY Fresh C50 wykorzystywanego do przygotowywania gorących napojów. Dzięki specjalnej mieszance węgla aktywnego filtry PURITY Fresh zmniejszają ilość cząstek stałych, zanieczyszczeń organicznych i niepożądanych substancji wpływających na smak i zapach wody. Gwarantują optymalne rezultaty i niezmiennie wysoką jakość.

Przepływ wody przez filtr

Woda wodociągowa przepływa przez wkład filtrujący w sposób optymalny. Oznacza to, że medium filtrujące wykorzystywane jest równomiernie i w całości. Zapewnia to niezmiennie wysoką skuteczność filtra.

Dzięki firmie BRITA możesz zawsze czuć się bezpiecznie!

Filtry do wody BRITA Professional dopuszczone są do kontaktu z żywnością na podstawie testów i monitoringu prowadzonego przez niezależne instytuty. Zgodność z wytycznymi KTW* Filtry posiadają polski atest PZH. Podzespoły elektroniczne posiadają oznaczenie CE.

Zgodność z wytycznymi KTW*

Etapy filtracji

1. Filtrowanie wstępne
Usuwanie dużych cząstek
2. Filtracja przy użyciu węgla aktywnego
Zmniejszenie zawartości niepożądanych substancji zapachowych i smakowych
3. Filtracja dokładna
Usunięcie drobnych cząsteczek