Najwyższy standard filtrowania wody

Czteroetapowe filtrowanie w systemie PURITY Quell ST zapobiega osadzaniu się kamienia i zapewnia niezmiennie wysoką jakość wody. Dlatego wysokiej jakości urządzenia mogą pracować z pełną wydajnością przez 24 godziny na dobę. Stała, dobra jakość wody przez cały okres eksploatacji oraz skuteczne usuwanie niepożądanych smaków i zapachów zapewnia niezrównany smak i wygląd napojów i dań.

Technologia PURITY Quell ST

System PURITY Quell ST z 3 różnymi rozmiarami filtrów zapewnia skuteczne usuwanie kamienia i niepożądanych substancji wpływających na zapach i smak, takich jak chlor czy metale ciężkie, a przy tym gwarantuje optymalną jakość produktu i długi okres eksploatacji urządzeń. Filtr wychwytuje również duże oraz drobne zanieczyszczenia zawarte w wodzie. Technologia PURITY jest oparta na prostym pomyśle: dla każdego problematycznego typu wody firma BRITA oferuje restauracjom rozwiązanie dostosowane do określonego problemu — prosty i nieskomplikowany filtr z rodziny PURITY.

Technologia IntelliBypass

Unikatowa technologia IntelliBypass umożliwia zachowanie stałej jakości wody, niezależnie od objętości strumienia wody z obejścia. Dzieje się tak również w przypadku niskiego natężenia przepływu wody.

Dzięki firmie BRITA możesz zawsze czuć się bezpiecznie!

Filtry do wody BRITA Professional dopuszczone są do kontaktu z żywnością na podstawie testów i monitoringu prowadzonego przez niezależne instytuty: TÜV, SVGW, WRAS i VA. Filtry posiadają polski atest PZH. Podzespoły elektroniczne posiadają oznaczenie CE.

Etapy filtracji

1. Filtracja wstępna
Medium o dużej powierzchni czynnej wychwytuje większe zanieczyszczenia
2. Zmniejszenie twardości węglanowej
Zmniejszenie twardości węglanowej oraz zredukowanie ilości kamienia przy użyciu wymiennika jonowego
3. Filtracja przy użyciu węgla aktywnego
Usunięcie substancji wpływających na smak i zapach
4. Filtracja dokładna
Usunięcie cząstek o rozmiarach do 10 µm