La Cimbali
Kim jesteśmy?

O FIRMIE LA CIMBALI

Misja

Być uznanym światowym liderem w produkcji profesjonalnych urządzeń służących do przygotowywania napojów kawowych. Reprezentować ich historię i wyprzedzać rynek oferując innowacyjne produkty wysokiej jakości i doskonałe usługi.

 

Nasz świat: kawa

Kawa to poważna sprawa. Jest to zarówno nauka jak i sztuka ale to także skomplikowany problem: musi być dokładnie przestudiowany i zrozumiany. Kawa traktowana z uwagą na jaką zasługuje, daje przyjemność przy rozkoszowaniu się nią.

Przekształcenie sztuki w zawód wymaga zaangażowania i poświęcenia, a to dzięki pracy zespołowej, połączeniu wielu umiejętności i zdrowej dawki pasji, Grupo Cimbali pomogło napisać historię kawy i robi to nadal.

Dziś profesjonalne maszyny przewidują potrzeby rynku a innowacyjna funkcjonalność i design produktów zapewnia baristom doskonałe narzędzie do wyrażania swoich talentów.

 

Grupa na całym świecie

Zaraz po wodzie kawa jest najpopularniejszym napojem na świecie. W niektórych krajach jest to tradycja odwieczna a w niektórych to prawie rytuał. W wielu krajach kultura kawy jest nowym zjawiskiem i rozwija się zaskakująco szybko.

Jakość i doświadczenie Grupy Cimbali doprowadziło z biegiem czasu do stworzenia sieci dystrybucji obejmującej ponad 100 krajów i obejmującej 700 dystrybutorów. To sektor rynkowy, który stanowi dla Gruppo Cimbali ponad 80%.

Chociaż obecnie grupa ma charakter globalny, pozostaje ona bliska sercu Włochów i zaznacza się silną obecnością w tym kraju. Zakłady produkcyjne we Włoszech, w Binasco (Mediolan), Ghisalba (Bergamo) i Cappella Cantone (Cremona) produkują ponad 250 profesjonalnych urządzeń dziennie.